Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a számítógépemen a 20%-os...

Ha a számítógépemen a 20%-os sávszélességet lecsökkentem 0%-ra akkor lesz valami rossz következmény?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A net sávszélességre gondolsz? Ha igen nos azonkívül,hogy nem lesz net tehát semmi nem frissül pl. vírusirtó. Szerintem semmi gond nem lesz.
2010. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor hogyan netezek? De nekem azt mondták, hogy opérációs rendszer gyorsul.
2010. máj. 22. 14:00
 3/8 A kérdező kommentje:
operációs bocs
2010. máj. 22. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán lehet benne valami mivel a netes alkalmazások net híján nem futnak,maga a rendszer gyorsabban tud működni.De valamit szerintem félre értettél vagy rosszul értelmeztél.Kérdezd meg akitől hallodat vagy olvasd el még egyszer vagy valami....:)
2010. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
itt találtam: [link]
2010. máj. 23. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség,felejtsd el.
2010. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a részét is olvastad: Nem bizony, ez nem Windows függő, hanem csak és kimondottan, Windows XP Professional függő... Semmi köze nincsen hozzá a kapcsolat sebességének, ez mindössze az XP-számára fentartott automatikus frissítési/kapcsolattartási sávszélességet csökkenti le, ezáltal szabadítva fel sávszélességet a böngészésre/letöltésre. hasonló eredményt érhetsz el az automatikus frissítések kikapcsolásával szerintem...
2010. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Akkor nem sokat ér.
2010. máj. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!