Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop töltésénél mit jelent...

Laptop töltésénél mit jelent ha ezt írja ki: "0% áll rendelkezésre (csatlakoztatva, töltődik) "? De még sem tölt már órákon át. Van még remény, vagy az aksija mondta fel a szolgálatot?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt...befejeztem a munkát rajta, majd kikapcsoltam.. Vagy csak azt hittem, reggel úgy találtam, hogy villog, tehát csutkára lemerült sajnos. Rögtön feltettem töltőre, egy darabig észre sem vettem hogy nem tölt..nem megy felfelé az a bizonyos százalék. Csak mikor 1-1,5 óra töltés után, át akartam vinni a másik helyiségbe. Kihúztam, és képszakadás.. rögtön elsötétedett, kikapcsolt. Semmit nem töltött rajta azóta még, azóta is 0%-on van, viszont nekem gyanús hogy miért azt írja akkor hogy töltődik? Próbáltam már az aksit kivenni, 30 mp-ig nyomva tartani a bekapcsolás gombot, majd vissza az aksi, és úgy bekapcsolni.. De nem hajlandó tölteni. Így csak úgy működik a laptop, ha folyamatosan töltőn van. Ami nem a legjobb..
2017. júl. 15. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az akksi, vagy valamely része mondta be az unalmast. Ennyire hirtelen nem megy 0-ra, úgyhogy valószínűleg a feszültség érzékelője romlott el, és mivel így üresnek észleli, le is állít mindent, ha nem kap tápot, hogy ne süljön ki 100%osan, mert az károsítja.
2017. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!