Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erre a Laptopra játszható...

Erre a Laptopra játszható játékok?

Figyelt kérdés

Adott egy HP 240 G4 típusú gép.


Intel Core I3 5005U cpu-val

8Gb RAM

Intel HD 5500 igp-vel


milyen játékot tudnék futtatni ezen?


a Tomb Raider(2013)-t próbáltam az 720P lowon játszható .


esetlge tudtok még erre a specifikációra játékokat mondani?


Esetleg Split/second.

ETS 2

Bioshock infinitie

futna 720p lowon?


2017. júl. 17. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Skyrim, League of Legends, Mirrors Edge, Heroes of the Storm, Fallout 3, Fallout New Vegas, Payday2.. most így ezek jutottak eszembe hirtelen. Ezek fix, hogy menni fognak :)
2017. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ez a szar, ott a 8giga ram aztán intel hd...
2017. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2010 utáni játékok nem nagyon fognak rajta futni (max low-on, meg van 1-2 kivétel). De ha játszani szeretnél akkor inkább add el és állíts össze egy asztali gépet vagy vegyél egy konzolt mert mind a két opció jobb és olcsóbb mint laptopon tolni.
2017. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves #3 igen 8 giga ram, mert nekem 4 gigával még böngészni is kínszenvedés a sok nyitott oldal meg szar miatt, nam csak gamelésre jöhet jól 8 giga. Just Sayin' Jelenleg is 3.5 giga ramom van használatban.
2017. júl. 17. 17:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként többieknek köszi, van otthon asztali csak fejleszteni kéne már :S ez a gép meg nagyjábol ajándék volt, meg nem sokat vagyok otthon ezért voltam kíváncsi hogy ezen mik mennének.
2017. júl. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!