Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről gépről?...

Mit gondoltok erről gépről? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]


Ismerősöm vette, de szerintem ennyi pénzt nemér meg,bár nembiztos hogy igazam van,nem értek hozzá annyira.



2017. júl. 18. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megérte. Én anno a második gépemet 27 000Ft-ért vettem amiben egy pusztulatos core2duo e6400 volt. Nem rossz proci, de gamingre max 2008-as játékokra elég. Viszonyíts így, ez sokkal tovább elég, 2010-ig biztosan elmegy, sőt akár tovább is. Nem tudom, hogy hozza is azt a processzor amit egy ilyen felszereltségű procitól elvárna az ember mivel AMD és a régebbi AMD-k gyengébbek voltak mindig is az intelnél. Nem tudom pontosan mit tud az a proci, de alapból biztosan megéri maga a gép ha azt nézem, hogy 27 000Ft-ért egy olyan gépre futotta nekem amiben core2duo e6400 volt 2GB DDR2-es rammal és integrált videókártyával. Ebben legalább komoly integrált GPU van.
2017. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!