Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megosztani a...

Hogyan tudom megosztani a fájlaimat routeren keresztűl?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy régi WinXp-s laptopom, ami vezeték nélkül kapcsolódik a routerhez. Van egy asztali Win7-es gépem. Azt szeretném, hogy ne keljen mindig usb-n átrakosgatni a dolgokat, hogy van-e valamilyen program, vagy mód, ahogyan be tudom állítani, hogy át vigyek egyik gépről a másikra dolgokat, usb és egyéb dolgok nélkül routeren? Próbáltam már a windows féle fájl megosztást, de valamiért sose sikerül. Ha valaki le írná, pontosan hogy is kell, vagy tud valamilyen programot, szivesen fogadom a válaszát! Kultúrált, és csak hasznos válaszokat szeretnék, ami a témával kapcsolatos! Megértéseteket köszönöm :)

2017. júl. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig Win -es fájlmegosztás a tuti. ;-)

Csak jelszóval kell védeni a felhasználót.

Ha pedig gép indításakor nem akarod beírni: netplwiz

2017. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sajnos sehogysem tudom működésre bírni..
2017. júl. 19. 20:54
 3/3 kvcsemmanuel ***** válasza:
Probal meg az ANYSEND-el.
2017. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!