Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvásárolni? Samsung Galaxy A3 (2017) vagy Samsung Galaxy J5 (2017)?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik mellett döntsek. Igazából az A3 , középkategóriás, (ezt 5000 ft-al drágábban tudom beszerezni). A j5- pedig alsó kategóriás, de igazából nem sokkal rosszabbak a paraméterei(kamera, stb). Kinézetre sem nagyon különböznek, kivéve a méretet. Szóval melyiket érdemesebb ?

2017. júl. 22. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A3 szebb
2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A3 tovább van támogatva, szép és vannak extra funkciói (pl. biztonságos mappa)
2017. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 24. 14:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Én windows rendszerről fogok átállni , kicsit bizalmatlan vagyok az androiddal. Négy éves telefonom még mindig hibátlanul és gyorsan működödik, de sajnos nicsenek rá támogatások... Egy A3-as kibírja 1-2 évig anélkül, hogy belassulna?
2017. júl. 24. 14:10
 5/8 SmIle005 válasza:
Simán kibírja akár 2,5 évig is attól függ hogy hogyan és mire használod. Nekem sima A5-öm van. Szerintem érdemesebb lenne mélyebben belenyúlni a pénztárcába és az A5-ből megvenni a 2017-eset.(kb.: 10000-el drágább)
2017. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem A3 2017 van, a J5-tel annyi tapasztalatom van, hogy kicsit megnyomkodtam egy üzletben. Annyi nyomkodás után nem találtam lassabnak, az A3-nál, viszont szerintem a dizájn gagyi, hiába van alumíniumból...de az ízlés ugye szubjektív. Viszont az A-széria magasabbra pozícionált, így biztos, hogy többet tud és később frissítésekkel is többet fog tudni (kisebb, inkább kényelmi vagy specifikációban nem kifejezhető extrákra gondolok), mint a J5. Szóval én A3-at vennék a helyedben, hanem sürgős, akkor akár gyűjthetsz még pénzt és megvárhatod, a 2018-as A-szériát és ha bejön, akkor vehetsz olyat, ha nem tetszik, akkor pedig a 2017-eshez még olcsóbban juthatsz hozzá.
2017. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2017. júl. 24. 17:17
 8/8 anonim válasza:

A3,nekem az van.

Páromtól kaptam szülinapomra.Sand Gold színű.

Szép,jó,nagyon imádom.Semmi panaszt nem tapasztaltam.Ajánlani tudom csak.😌

2018. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!