Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Gta San Andreas térképe...

A Gta San Andreas térképe (bejárhatósága), szerintetek lehetet volna nagyobb? Hogy a városok között ne csak 30-60 másodperc legyen az úthossza, hanem akár 10 perc.

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Időre menő küldetések kissé nehezebbek lennének ha nincs teleportáló mod a játékba pont jó nagyságra szerintem.
2017. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, nyílván úgy oldották volna meg az időre menősöket is, hogy teljesíthetők legyenek. Magával a játék atmoszférájával nincs bajom, mert változatos.
2017. júl. 22. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehetett volna, de azt fel is kéne tartalommal tölteni. A végtelen, üres országutak nem túl izgalmasak egy játékban. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen brutális költségvetésű játéknak konzolokon is ki kell jönnie hogy behozza az árát, ott pedig az optikai lemez kapacitása eléggé behatárolja a játék méretét.
2017. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A san andreas így is a maga korában hatalmas volt. Azért ezt is elég volt kivitelezni, a túl nagy azért borzasztó munka lett volna, bár a persze azóta nőttek a méretek, a GTA V még nagyobb.
2017. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenkivel eggyetértek, de a Gta V térképére ráhelyeznék mind a 3 nagy várost, akkor szinte még a San Andreas térképénél is kisebbnek tűnne.
2017. júl. 23. 01:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Olvastam róla és a leírtak alapján a San Andreas térképe 35 négyzetkilométer, a Gta V-é pedig 42 négyzetkilométer
2017. júl. 23. 01:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez alapján a GTA V jóval nagyobb.

[link]


És szerintem reális is.

2017. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, mindent lehet retusálni, kicsinyíteni, nagyítani, persze mindenki azt hisz amit akar, kizárt, hogy ekkora méret különbség van köztük, e kép alapján, a Gta V térképét akár 50 perc lenne körbe járni, pedig ha egy repülővel fel szálsz Paleto Bay-en, akkor röpke 1 perc alatt már Los Santos hatalmas Banki tornya felett vagy. A kép szerintem erősen túlzott.
2017. júl. 23. 02:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy játék világa nem csak azért "akkora", mert úgy döntöttek, pedig lehetett volna tízszer nagyobb is. Maga az a rendszer, játékmotor és egyéb technikai tényező amiben a játék készül annak létezik egy határa. Nem lehet végtelen nagy egy térkép mert a játék nem képes azt eltárolni, leképezni, és itt most egy 2004-es játékról van szó amit a 2004-es technikai feltételekhez kellene nézned hogy egyáltalán milyen teljesítményre voltak képesek az akkori átlag gépek amikre szánták.


10 évvel később a GTA5 jó hogy nagyobb tudott lenni, hiszen 10 év a számítástechnikában szinte egy új generáció. És még a GTA 5-nek is megvannak a maga korlátai, például a Just Cause 2 bejárható területe a 4-szerese az V-nek, míg a Just Cause 3 még nagyobb. Csak az más játék, más motoron, más rendszerben. Ami ott megvalósítható volt, a Rockstarnál nem.


[link]

[link]

2017. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem
2017. júl. 23. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!