Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone-on voltak kepek de nem...

Iphone-on voltak kepek de nem tudtam hogy torlodnek a kepek. Hogyan tudnam a kepeket elohozni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nos igen, végre valaki, aki rá kezd eszmélni arra, hogy mire képes egy méregdrága, selymes tapintású, szuperbiztonságos mobiltelefon.


Elárulom, hogy sokszor nem elég a látszat!


(szegény Steve Jobs ha ezt olvasná, forogna a sírjában, mindenesetre a kis szarláda jól megszedte magát a sok magát sokra tartó emberből)


Legközelebb majd vegyél normális áron, nosmális telefont, ami nem helyetted dönti el, hogy mi legyen a képeiddel! :-)

2017. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: nekem se tetszik az Apple-univerzum, sem az oprendszerük, sem a meglehetősen zárt ökoszisztémájuk, sem a túlárazott marketingjük.

De basszus, ettől még lehet kevésbé primitíven is ám véleményt írni. Ha meg nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor minek írsz? Persze, muszáj neked ebben a primitív stílusban idejönni fröcsögni, csak mert nem minden úgy van, ahogy te szeretnéd. Csak gratulálni tudok.

Egyébként az adatbiztonságot az androidosok többsége is ugyanúgy telibekulázza, ez messze nem Apple-sajátosság. Sőt, a PC-használók többsége is hasonlóan van.


Kérdező: a legtöbb, amit tehetsz, hogy elviszed szakemberhez. Olyanhoz, aki professzionális szinten foglalkozik ilyenekkel. Minden félresikerült próbálkozás ugyanis csak ronz a visszaállítás esélyein. Viszonylag olcsón lehet már erre szakosodott cégeket találni, nem kell feltétlenül a Kürthöz fordulni.

2017. júl. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem törlődnek, csak ha törlöd őket. A dokumentumok szinkronizáció esetén is megmaradnak.
2017. júl. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-nek:


1.: én a kérdésre válaszoltam, nem másnak a véleményét akartam kritizálni és ráadásul nem is igyekszek másokat meggyőzni arról, hogy nekem van igazam... ...ellentétben veled! :-)


2.: általában (ok nélkül) nem méltatom mások mentális képességeit, azaz nem gyártok előítéleteket... ...veled ellentétben! :-)


3.: nem magyarázok bele mások véleményébe olyat, ami nincs benne... ...szintén ellentétben veled! :-)


Ugyanis szóba sem hoztam az Androidot, sőt ha egy kicsit is értenél a dolgokhoz azt legalább tudnád, hogy éppenhogy az Apple termékeket tervezik úgy, hogy biztonságosak legyenek, Stivike is ezért írtotta ki a Flash támogatást, de nem ragozom.

2017. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyari visszaallitast csinaltam es nem tudtam hogy torli a kepeket is..
2017. júl. 26. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-ösnek (kérdező):


Pedig benne van a nevében is, hogy: "Gyári"-visszaállítás, és amikor a gyárból kijött, akkor sem voltak rajta képek!

2017. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!