Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kép, logó mennyiért?

HbOi kérdése:

Kép, logó mennyiért?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy logókat, képeket, mennyiért lehet eladni? Photoshoppal dolgozom, tudom hogy ez így tág fogalom meg minden, de például mondjuk privát szervereknek vagy magán személyeknek azért szűkségük van ilyenekre, de még is mennyit lehetne kérni ilyen fajta dolgokért? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. júl. 23. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha oké privát szerverek valóban vagyonokat fizetnek logókért meg képekért. :,DDDDDD
2017. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod használni a programot vagy grafikus is vagy? Mert az előbbihez csak rutin kell, az utóbbihoz pedig érzék is. A neten körülnézve grafikus által készített logók amiről számlát is adnak egészen 15 ezer+áfáig lemennek árban.


Ha te grafikusként feketén egy logóért össze tudsz szedni 5-10 ezer forintot, már az is nagy szám. Ha nem vagy grafikus tehát nem tervezed a logót csak elkészíted, én nem tudom elképzelni hogy akár 5 ezernél többet adjon ezért valaki.

2017. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A logót én tervezem, és készítem el, köszönöm a válaszod!
2017. júl. 23. 19:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Privát Szervereknél az értelmesebb rétegre gondolok, ahol azért számít is a színvonal!
2017. júl. 23. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ez az oldal

Fiverr

5 dollárért már találsz indiait aki csinál ilyet

2017. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen minőséget produkálsz...

Photoshopban a grafikusok nem készítenek logót. Az nem arra való.

2017. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!