Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MicroSD kártya egyik napról a...

MicroSD kártya egyik napról a másikra megadja magát?

Figyelt kérdés
Telefonban volt használva, de egyik pillanatról a másikra nem ismerte fel, azt hittem csak elmozdult, de semmi nem kezeli azóta. Szerintem még 1 éves sincs, Kingston márkájú, akciósan vettem még az emagról (azt hiszem ez az, mert van még egy ugyanilyenem). Low level format tool, sd card javítók sem tudnak vele mit kezdeni. Fényképező leformázza, de utána ugyanúgy nem ismeri fel.
2017. júl. 24. 06:24
 1/3 nemcso ***** válasza:
Kuka. Ha garanciás, akkor csere.
2017. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 sosem hallottam még garanciális sd kártyáról.
2017. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha újonnan veszed, akkor min. 5 év de általában élettartam garanciát adnak rá tudtommal. Emag-tól vettem, van is garancia papírom, csak épp nem ehhez, hanem másik kártyához, amelyik jó...
2017. júl. 24. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!