Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném ha valaki készítene...

Szeretném ha valaki készítene bump-ot (bump map) -et, azonban nem tudom hogy kit keressek fel ezzel kapcsolatban. Grafikust talán?

Figyelt kérdés
Hova tartozik a bump map készítés?

2017. júl. 27. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem grafikus
2017. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk keresnék valami fórumot és ott kérdezősködnék. Igazából nem hiszem,hogy texturakészítő okj-s kisiparos szakma létezne. Esetleg még linkedin, de nem tudom ott hogy működnek a dolgok.
2017. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem egy rocket science. Talán magad is megpróbálkozhatsz vele.


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=RY6OH_o8krw

2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok, az,hogy mennyire nehéz attól függ. Ha simán rücsköket akarsz szétszórtan, mondjuk téglafalon,az nem,de ha a modell amire a bump map torzul a model felülete miatt,akkor már szerintem azért nem olyan egyszerű.
2017. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én többször próbáltam csinálni, nem jött össze, és egyébként 1 játékba szeretném tenni a textúrát, a hozzátartozó modellel együtt. No Bump - No Beauty
2017. júl. 27. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
De a normál textura megvan?
2017. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A textúra meg van.
2017. júl. 27. 21:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem sikerült sajna.
2017. júl. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!