Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kikapcsolni az...

Hogyan tudom kikapcsolni az értesítéseket a zárolt képernyőn egy Samsung galaxy A3 2016-os szoftverfrissített készüléken?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások -> értesítések -> speciális (jobb felső sarokban) -> ráböksz az adott alkalmazásra és kikapcsolod a "megjelenítés zárképernyőn" opciót. Nekem ugyan 2017-es A3 van, de nem hinném, hogy nagy különbségek lennének a szoftverben...egy próbát megér. Lehet, hogy van egyszerűbb megoldás is, én hirtelen ezt találtam.
2017. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rögtön a válasz után meg is találtam: beállítások -> zárolt képernyő és védelem -> értesítések a zárolt képernyőn. Így minden értesítést kikapcsolt, az előző módszerrel alkalmazásonként tudod megszabni a dolgot.


Előző voltam

2017. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Életmentő vagy, nagyon köszönöm!
2017. júl. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!