Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra szeretném rakni a gépemet...

Újra szeretném rakni a gépemet de lefagy a BIOS? (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Ma reggel újra szerettem volna rakni a gépet mert kevés hely maradt mar a c-meghajtón. Rá is raktam egy win 10-et de pendrive nélkül csak elindítottam az exe-t. (igen egy barom állat vagyok..) Lusta voltam pendrive-al szórakozni ezért csak úgy elindítottam. Rá is rakott egy windowst de egy buggos hulladék (be se tudok lépni mert el van csúszva a kép és szerintem jelszót kér) Na ezutan megcsinaltam a pendriveot Rufussal és beléptem a biosba a sorrend miatt. Na most jön a lényeg.. Lefagy a bios olyan 1sec mulva. Ez mitől van? Konkrétan most nem tudom újrarakni a gépet mert a boot sorrendet nem tudom behozni.. Pls valaki help me.. :(

2017. júl. 28. 11:45
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
Boot sorrend újabb gépek/BIOS esetében: F8 nyomogatása a BIOS boot alatt és kihozza a meghajtók listáját (BIOS-ba lépés nélkül), ahol ki tudod választani, melyikkel induljon.
2017. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!