Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomnak nincs hangja....

A laptopomnak nincs hangja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom(Lenovo IdeaPad G50-70), Windows 7 Professional x64 van rajta. Egy pár hete nem használtam, de most elővettem. Elindítottam a GTA SA.-t, de nem volt hangja. Gondoltam, hogy le van halkítva, így nyomta a hangerő fel gombot, de nem történt semmi, így kiléptem, és a YouTube,on elindítottam egy zenét, hogy annak van,e hangja. Nincs... Kétszer is újratelepítettem a hangkártya drivert. Semmi... BIOS-ban rámentem a ,,Load Default Settings,,-re. Semmi... A windows hangbeállításán is végigmentem, a SmartAudio-n is, semmi... . Futattam egy hibaelhárítást, semmi... . Nyomogattam a némító gombot, semmi... . Próbáltam fül- és fejhallgatóval, azzal működött. A a windows tálcáján lévő hangerő szabályzója azt mutassa, hogy van hang(azzal a zöld csíkkal) Játékban nincs hang, böngészőben nincs hang, zene- és videó lejátszóban nincs hang... Mi történhetett?

2017. júl. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fül- és fejhallgatóval működik. Hát jártam én is így egyszer.

Furcsa oka volt nálam: Ha aranyozott végű fülest dugtam bele, akkor kihúzás után nem volt hang. Beledugtam egy régebbit ami sima fém, az "rendbe rakta"... Kihúzva ismét volt hang. Aztán megnéztem a dugókat, és az aranyozott finomabb kidolgozású volt. Gondolom emiatt beragadt a mikrokapcsoló a gépben, illetve nem működött rendesen.

2017. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Válasz - Mondtam, hogy azzal már 2X próbálkoztam, az volt a 3., és nem segített most sem.

#2 Válasz - Természetesen kipróbáltam, de nem működött.


Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek ;)

2017. júl. 29. 02:35
 4/4 anonim ***** válasza:

"Próbáltam fül- és fejhallgatóval, azzal működött."

A mikrokapcsolóval van gond. Próbálj egy másik fülest bedugni-kihúzni. Lehet megoldja. (nagyobbal próbálkoznék, nem kicsi füldugóssal)

Ha nem O.K., akkor jackdugó csere.

2017. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!