Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A popcorn time nevű oldal...

A popcorn time nevű oldal hogy működik? Németországban

Figyelt kérdés
Letölti a filmet ideiglenesen? Németországban mennyi az esélye, hogy elkapnak, ha egy sorozat egyik részét megnéztem?

2017. júl. 29. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

A kutyát nem érdekli, hogy mit nézel. Még Németországban sem. Németország nem Észak-Korea, ahol azt is figyelik, hogyan törlöd a segged szarás után.


Amit nem tolerálnak - teljesen érthetően - az a MEGOSZTÁS. Ne tölts fel jogvédett tartalmat sehova, főleg ne seedelj torrenten - bár az nCore és hasonló zárt hálózatok elvileg biztonságosak.

2017. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A popcorn time megosztós, így tilos. És erősen figyelik az ilyesmit. Én egyszer kapcsoltam be a torrentet, mikor kiköltöztem - nem tudtam, hogy nem szabad, mert ugye otthon a kutyát se érdekli - jött is a számla, hogy fizessek be 2000 eurót megosztásért. Megúsztam baráti alapon egy kb. 100 eurós számlával egy ügyvéddel (ha nem ismerős apukája lett volna, jóval többe került volna ez is), többet nem szórakoztam ilyesmivel...
2017. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha film közben wifit vált automatikusan a gép akkor, mind a 2 ip-címet büntetik?
2017. júl. 29. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, ezt a popcorn dolgot nem ismerem, így arról nem is tudok nyilatkozni.


A torrent esetében ez úgy működik, hogy a szerzői jog tulajdonosa megbíz egy ügyvédi irodát (tehát nem hatóságot, nem az internet-szolgáltatót), hogy figyeljék a torrent-hálózaton egy adott műnek a megosztóit - és ha a megosztók között német IP tűnik fel, akkor már megy is a felszólítás, hogy fizess.


Tehát nem biztos, hogy az általad megosztott mű épp figyelve van, jellemzően csak a friss, aktuális tartalmakkal foglalkoznak. Továbbá nem általában a megosztás van törvényileg büntetve, hanem a szerzői jog tulajdonosa védi így a saját tulajdonát.

2017. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván büntetik mindet, nekem is változó ip címem van de a fenét se használ ilyesmi ellen. Biztos van nagyon profi rendszer amivel nem tudják azonosítani ki vagy és honnan töltesz le/fel, de ha csak ilyen polgári megoldásaid vannak hagyjad.


A streamelést amúgy nem büntetik, válaszd inkább azt.

2017. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és szerintetek, mennyi az az idő miután már nem kell aggódnom, hogy csekket kapok? (tehát ha felteszem 1 hónapig nem jön levél, akkor nem is fog)
2017. júl. 30. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Basz****ki ha ennyire akarod, használd. Ez hihetetlen. Évek után is jöhet csekk.
2017. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki akarja használni? xD 1x használtam mivel nem tudtam róla, hogy letölti a filmet. Tanulj meg inkább szöveget értelmezni. Sok puszi :)
2017. aug. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!