Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám frissíteni/letöl...

Hogyan tudnám frissíteni/letölteni az OpenGl frissebb verzióját? Többi lent

Figyelt kérdés

Sajnos ehhez nem nagyon értek, és reménykedem benne, hogy majd valaki tudna nekem segíteni.

A tegnapi nap folyamán újra lett telepítve a gépem Win 7 64 bitről, Win 7 32 bitre. Amíg a 64 bites volt, tökéletesen futott a játék, nem kellett hozzá semmit se letöltenem/frissítenem. De most ahogyan elindítanám a játékot, idézem: "A Star Stable csak olyan videókártyával érhető el, ami támogatja az OpenGl 3.0-at...." Most akkor hogyan tudnám az OpenGl-t frissíteni/letölteni? Mert nem hinném, hogy a videókártyám lenne elavult, mivel eddig működött. Vagy esetleg a 32 bit zavarna be?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. júl. 30. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A videokártya driver része, a driver frissítésével tudod frissíteni. Ha régi a hardver, és nem támogat újabb verziót, akkor csak új videokártya vásárlása segít.
2017. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a videokártyád neve?

Miért lett 32 bitesre váltva?

2017. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

AMD Radeon r2, de lehet, hogy most hülyeséget mondtam.. :P

Ajánlották, és már úgy is újratelepítésre szorult a gép, szóval ennél maradtam.

2017. júl. 30. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, ha valamelyik E1-6xxx procid van, de az laptop processzor. Laptopod van? Ha R2- van, akkor elvileg tud 4.5-t is, bár elég kevés infót találtam róla, és nem tudom mennyire hiteles.

Mennyi memóriád van, hogy 32 bitest raktál?

2017. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a RAM-ra gondolsz? (Eh, most eléggé kreténnek érzem magam) Az 2,00GB
2017. júl. 30. 12:15
 6/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 30. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Arra.

Mondtam az előző kérdésednél is, Aida64-gyel nézd meg.

PCI/AGP-nél, esetleg Windows videónál írja milyen VGA-d van pontosan, és ott van OpenGL fül is.

Printscreeneld inkább le azokat.

Ez egy laptop vagy gép? Arra nem választoltál. A leírásodban gép van, de R2 elvileg laptopban lehet csak.

2017. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Laptop.
2017. júl. 30. 12:33
 9/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 30. 12:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de sikerült megoldanom egy driver boosterrel. :)
2017. júl. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!