Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen csatlakozók vannak a...

Milyen csatlakozók vannak a laptopomon? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyenekhez és a google most nem volt a barátom (nem tudom hogy keressek rá).

Konkrétan két csatlakozó van, amik nem tudom mire jók, kerestem róluk képet, a két pirossal bekarikázottról lenne szó.

[link]

Ha kérhetem ne csak a nevüket írjátok le, hanem azt is mire tudom használni, köszönöm ^^



2017. júl. 30. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A bal oldali egy normál méretű HDMI csatlakozó, a jobb oldali pedig egy VGA (D-SUB-nak is szokás nevezni) csatlakozó. Mily meglepő, mindkettő arra jó, hogy tévéhez, monitorhoz, kivetítőhöz (projektorhoz) csatlakoztasd a laptopot, így ne csak a laptopod képernyőjén lásd a képet.


A kettő közül a HDMI a modernebb, míg VGA-val a régebbi eszközökön találkozhatsz.

2017. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!