Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok visszaállítani...

Hogyan tudok visszaállítani egy még seed kötelezett de törölt torrentet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos van egy kis problémám, a seedel kapcsolatban. Nem vagyok otthon a témában úgyhogy jól esne egy kis segítség. Letöltöttem ncore-ról 4db torrentet és töröltem azokat. Ugye a seed kötelezettséget teljesítenem kellet volna. Hogyan tudom ezeket visszaállítani? Vagy ha nem sikerül akkor (1. Büntetés) a 3 napos letöltésképtelenség után ha újra letöltöm akkor automatikusan seedelni fogja vissza? Bocsánat ha nem egyértelmű a kiegészítés.

2017. júl. 31. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le őket újra, és seedelj 2x annyit. Akkor semmi baj nem lesz
2017. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alap felhasználók is havonta 5 torrentet hit&run-olhatnak. Azaz havonta 5 torrentet nem vagy köteles visszatölteni. (a magasabb rangúak többet)


Egyébként, ha seedelni akarod, akkor simán letöltöd újra és bent hagyod a torrent kliensben seedelni minimum 48 óráig és/vagy amíg vissza nem töltöttél annyit belőle, amennyi a fájl mérete.


#1 tévedett, ugyanis nem kell 2x annyit seedelni, ha 2x töltöd le ugyanazt a torrentet. Ugyanannyit kell, mintha csak 1x töltötted volna le.

2017. aug. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. aug. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!