Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows aktiválása mit jelent?...

Dániel Szegvári kérdése:

Windows aktiválása mit jelent? A windows aktiválása képernyő jön be a gépemen minden bekapcsoláskor egy bizonyos határidővel. A windows aktiválása az interneten és új termékkul beírása. Ezt a két lehetőség van Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem legálisan lett be szerezve a op. rendszered. azt tudod tenni, hogy veszel egy eredeti termék kulcsot nem olyan drága attól függ, hogy most milyen windows van a gépeden? vagy van a 2. megoldás, hogy "beaktiválod egy kalózprogrammal" az ingyen van de igy sokkal sebezhetőbb. vagy ha nem értesz annyira hozzá akkor vidd egy egy infomatikai üzletbe.
2017. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy megvenni kellett volna a Windowst, nem ellopni.
2017. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es: Neked megvásárolt windows van a gépeden, hogy itt osztod az észt?
2017. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Ó a primitív agyadat, hogy eddig sikerült eljutni...
2017. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne elítélni azt aki egy kézzel meg nem fogható dolgot lop, de aki amúgy is lop azt sem. Nem tudhatod miért teszi. Pl. én sokáig nem is tudtam, hogy a kalózkodás bűncselekmény :D Mindig kalózrendszerem volt, a mostani win10-et kivéve persze. Ez többnyire hivatalos, mármint ha az hivatalos hogy MS oldaláról leszedtem, csináltam booteszközt és később vettem hozzá 3000Ft-ért max egy kulcsot. Egyébként ha win10-ről van szó akkor ott csak egy vízjelet látsz a jobb alsó sarokban meg nem fogsz tudni hátteret állítani meg nem enged hozzáférést a kinézet állítgatására. A hátteret jobbklikkel bármelyik képre attól még be fogod tudni állítani. Win10 előtt meg elég csúnya dolgok a következmények ha elkezd hisztizni, hogy nem beaktivált és nem teszel ellene. Végső soron reinstall fog kelleni mert asszem nem fog beengedni a rendszerbe sem.
2017. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!