Intel core i9!?

Figyelt kérdés
Utána játam elvileg az ára 300k tól kezdödik sok tesztet néztem és mégse látom értelmét a procinak 😲 Valaki tudja hogy miért lesz jó a proci? Engem érdekelne:D

2017. aug. 4. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nagyobb teljesítmény. Értelme egy jobbnak mindig van, főleg ha ugyan olyan vagy hasonló fogyasztással; esetleg kisebben(bár jelenleg még nem).

Nem átlag felhasználónak készült, ahogy az árából is látszik. Ez már valóban a munka kategória, pl modellezés, rendrelések, stb, de felvágni másoknál sem rossz... max pénzkidobás :D

2017. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
Azért jó proci, mert akinek ki kell a munkájához hoznia a maximumot a gépből nagy processzort használó feladathoz, a legjobbat kell megvennie. Átlag embernek haza szinte értelmetlen, sokan még az i7-et is annak mondják, ami valamennyire igaz, hisz az i5 is bőven megtudja hajtani az átlag ember által elvárt szintet. Viszont ez egy modellezőnek stb.. nem elég, hisz neki ezt kell csinálni napi 8-12 akár 16 órában.
2017. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Intel Core i9-7960X (16-core, 32-threads): $1,699

AMD Ryzen Threadripper 1950X: 16-cores, 32-threads, 3.4/4.0GHz (base/boost clock), $999


- Mivel az AMD most igencsak behozta a hosszú évek lemaradását, így ha munkára kell akkor csak is AMD,

jobb, gyorsabb, olcsóbb.

- Ismétlem, munka, átlag felhasználónak semmi értelme.

2017. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
#3 jó-jó, de melyik viszi jobban a minecraftot?
2017. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"jó-jó, de melyik viszi jobban a minecraftot?"


Ugye ez csak költői kérdés volt?

2017. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mhm értem nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat / aki írta hogy melyik viszi jobban a minecraftot hát vegyél i5 öt na az már biztos elviszi de Felőlem vehetsz i9 et :D hmm most jut eszembe gondolom az i9 stream eléshez elég durván jó lehet :o
2017. aug. 5. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi humorérzéketek nincs. Én ezt úgy szoktam modani, hogy azon aztán biztos jól hasít a farmville. :)


(van még olyan egyébként?)

2017. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem le esett egy jót is röhögtem csak nem irtam ki a xDd mert telon vagyok de azért tessék: XDDDDD
2017. aug. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!