Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó e ez a ram ebbe az alaplapba?

Jó e ez a ram ebbe az alaplapba?

Figyelt kérdés
Itt ez az alaplap: ASUS ROG STRIX Z270E GAMING Alaplap és itt van ez a ram: Kingston HyperX FURY 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz HX424C15FB2K2/16 ami az alaplap gyártója által megadott lista szerint nem jó, de itt egy másik ram ami tök ugyanaz mint az előző csupán (HX424C15FBK2/16) egy 2-essel kevesebb van a sorszámban ami az előbb említett listán szerepel és jó az alaplapba. A probléma az utóbbival hogy 8000 ft-al drágább mint az előbbi.

2017. aug. 5. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy indokot kérhetnék? mert nem olcsó mulatság
2017. aug. 5. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért ösztönözné az 1. válaszolót az, hogy ez neked nem olcsó mulatság. Tök ingyen válaszol neked, mások ezért pénzt kérnek. A feltett kérdésre válaszolt, nem írtad, hogy a válasz kifejtést is igényel.


Az én válaszom: jó.

2017. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó. A RAM típusa a fontos, ez esetben az alaplaphoz DDR4-es kell, amilyen a RAM amit kinéztél...
2017. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem ösztönzés miatt írtam és azt vettem első sorban figyelembe hogy a válaszadó 14%-ban ad hasznos válaszokat ezért kételkedtem elnézést...
2017. aug. 5. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
válaszokat köszönöm
2017. aug. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!