Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az első videó, amit én 'vágtam' (komolyabb program nélkül), és kritikát kérnék. Jöhet hideg is, meleg is, illetve a tanácsoknak is örülnék (főleg olyanoktól, akik jártasabbak a vágásban/szerkesztésben), hogy hogy tudnék szebb és minőségibb videókat létrehozni, min kéne változtatni.

Előre is köszönöm, minden normális válaszra megy a zöld pacsi természetesen.


Itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=0O1eApJ6YVA



2017. aug. 6. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagy videoszakértő, de nekem tetszett. Talán egy kicsit több video nem ártott volna és talán állványról, hogy ne remegjen. Ettől függetlenül tetszett, a környezetről pedig ne is beszéljünk, mert az magáért beszél.
2017. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy alap programmal ennyit lehet csinálni, nyugtató hatású, gondolom ez volt a cél. Ha reklámnak megy, akkor kicsit hosszú lett. Vannak nagyon jó felvételek, de a függőleges mobilos képek/videok amatőrnek hatnak... és persze ha már video, jobb lenne több videorészlet, pl. az elején ahogy kezded a lovakkal nagyon jó, kár hogy utána belassul.

Érdemes valamilyen egyedi színvilágot kitalálni rá, képeknél mozgatni a kamerát, hogy ne csak álljon egy helyben, kiírások lehetnének szebbek. De ezek azok amihez nem csak tapasztalat kell, hanem egy jobb program is. Amúgy jó lett, a célnak megfelel. Ha akarsz segítséget nyugodtan írj rám, mert freelanceren szoktam ilyeneket vágni.

2017. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állvány tényleg jó lenne, ebayen vannak 120cmesek 5ezer körül is és horizontálisan videózz ne vertikálisan.
2017. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket, próbálkozom legközelebb ezekhez mérten csinálni (bár nem vagyok egy infó zseni :"D)

Mindenkinek ment a pacsi, és szívesen fogadom a további kritikákat! :)

2017. aug. 6. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2009 óta a YouTube áttért a 4:3-as videoablakos megjelentetésről a 16:9-re. Mivel a videosnittek és fotók kombinációjában a 16:9 méretarányosaktól sok eltérőt használsz, igy a videoablakok szélein fekete (üres) sávok jelennek meg. Sajnos ez ront az élvezhetőségen. A mai minőségi videózás sok más mellett a 16:9-re épül, ugyanis a YouTube ezzel kompatibilis. Megoldás: a jövőben törekedjél arra, hogy videofelvételeid és fotóid 16:9-esek legyenek, amely csak beállitás kérdése. És ezeket kombináljad. Sok mindent lehetne még javasolni, de ha elsősorban a YouTube-n akarod megosztani videóidat, akkor kezdetnek ennyi véleményt szeretnék hozzátenni az előttem lévőkhöz.
2017. aug. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!