Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhat gyorsan ugráló fps...

Mi okozhat gyorsan ugráló fps problémát?

Figyelt kérdés

Általában lolozok, de más játékoknál is tapasztaltam, hogy játék közben 80-100 fps-ről hirtelen 10-15-re ugrik le, leggyakrabban teamfightban, szóval valamennyire teljesítményfüggő a változás, viszont ekkora visszaesést a megnövelt terhelés sem magyaráz. Próbáltam csökkenteni a grafikai beállításokat és high-ról, low-ra vettem vissza, de nem javult a helyzet. Újratelepítettem a videokártya driverét, ami rövid időre (az első ki,- és bekapcsolásig) megoldotta a problémát, de utána minden a régi lett. A videokártyával lehet a probléma vagy okozhatja valamilyen szoftver is? A háttérben nem számít, hogy fut-e más program vagy sem, a netem is jó.

A gép: AMD fx 6300 6x3,5GHZ, 8gb ram, Asrock 960gm-vgs3 fx, Gigabyte Radeon r7 240 OC 2gb ddr3 128bit, 120gb ssd+1tb hdd, win10.



2017. aug. 7. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A lolban jelentkező teljesítmény problémák az elmúlt pár frissítés óta vannak, ha körbenézel fórumokon, más is panaszkodott ilyenekre, és a hiba a riotnál van, és nem a gépekben, úgy tudom, dolgoznak rajta :D

ha a többi játéknál is ilyen drasztikus csökkenés van, akkor először azt csekkolnám le, hogy nem melegszik-e fel túlságosan valami, az okozhat pl ilyet

2017. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt már csekkoltam, hogy melegszik-e, de nincs erre utaló jel.

Lehet, hogy akkor tényleg a riotnál van a probléma..

2017. aug. 10. 12:35
 3/4 anonim válasza:
Hát leszögezném hogy én nem lolozok így nem ertek a játékhoz sem. Viszont Ctrl + alt + delet gombokkal meg lehet nyitni a feladatkezelőt. Ott azthiszem hogy felső sorban a 2. talán ugy irja hogy tejesitmeny de ebben nem vagyok biztos. Az biztos hogy a folyamatoknal is irja hogy most mi pörög fel 100% ra.
2017. aug. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A videokártyát viszont nem írja, a többi mind 20-40% körül van. :/
2017. aug. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!