Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől repedhetett meg a...

Mitől repedhetett meg a telefonom kijelzője? Ma reggel észrevettem, hogy kívülről az üveg be van repedve felül, pedig előző éjjel még nem volt ilyen, le sem ejtettem. Nem zavart, de estére továbbtört, szintúgy nem esett le semmit nem csináltam vele.

Figyelt kérdés
Fizetni nem szeretnék a javításért, de azt sem akarom hogy ennél jobban berepedjen. Szerintetek ha elviszem akkor megcsinálják garanciálisan?
2017. aug. 12. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korábban keletkezett egy hajszálrepedés, amit nem vettél észre, kisebb ütődésektől vagy akár hőingadozástól is tovább repedhet. Garanciálisan nem hinném, hogy megcsinálják, eltört kijelzőre általában nem vonatkozik a garancia.
2017. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem igazán zavar mert nem feltűnő csak nem tudom hogy ez tud-e tovább törni mert annak nem igen örülnék...
2017. aug. 12. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak biztosítás esetén csinálják meg, garanciába nem tartozik bele.

És igen, tovább tud repedni, akár attól is hogy a zsebedben picit feszül.

Sőt ha nagyon feszül, akár érintő kijelző is meghathatja magát.

2017. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ennek most nagyon orulok.. xd
2017. aug. 13. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért repedés és repedés között is van különbség.


Samsung pl cseréli, ha olyan a törés/repedés jellege.

Meg tudják mondani, hogy anyaghiba, konstrukciós hiba,

vagy felhasználói hiba okozta. Persze utolsó esetben

nem cserélik díjmentesen.

2017. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben reménykedem én is, mivel vigyázok az ilyen értékeimre, és biztos vagyok benne h nem én okoztam a repedést. Köszönöm amúgy a válaszokat!
2017. aug. 13. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!