Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux Mint vagy Manjaro?...

Linux Mint vagy Manjaro? (Xfce) Melyik a jobb mindennapi átlagos használatra? Böngészés, filmnézés, youtube, pdf olvasás

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mint.
2017. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És miért a Mint? :)
2017. aug. 13. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert kérdezted.
2017. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3-ra

Gondolod hogy megérti?

2017. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Manjaro egy arch fork, rolling release(nincsen verziószáma, mindig a legfrissebb) ez egyben áldás és átok, az áldás részét nem hiszem h ki kéne fejtenem, de mivel mindig a legújabb verzió elérhető kevés teszteléssel, ezért a bugokat is elsőkézből tapasztalod meg.


Ha nem használtál még linuxot én a mintet ajánlanám neked sokkal felhasználóbarátabb, nagyon sok fórum van ahol választ találsz problémáidra, és sokmindenhez készült grafikus felület ami felváltja a terminált.



Átlagfelhasználóként szerintem egy olyan rendszert szeretnél amelyik stabil, minden egyértelmű és működik.


Youtuben keresd meg a Linux Mind nevü csatornát, ez magyar nyelven mutat be linuxhoz guideokat, distrokat, és egyebeket, szerintem hasznosak.

2017. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 14. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább Manjaro. Nekem mindkettővel volt már dolgom. Hiába rolling release, még ígyis stabilabb, mint az *buntu és minden, ami arra épül.
2017. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és nemcsak stabilabb az Arch fork, hanem érezhetően fürgébb is. Jobb volt rajta filmezni.
2017. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Manjaro.
2021. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!