Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a konfig megfelelne a...

Ez a konfig megfelelne a steames wot blitz futtatására illetve streamelésére?

Figyelt kérdés

Asus PRIME B250M-K alaplap

Intel Core i3-7100 LGA1151 BOX cpu

3,5" SATA3 1TB Toshiba 7200 32MB HDD DT01ACA100

GeForce GTX1050 Asus STRIX-GTX1050-2G-GAMING PCX vga kártya

8GB 2133MHz TeamGroup Elite DDRIV RAM TED48G2133C1501

Cooler Master RS600-ACABM4-WB 600W táp

Zalman Z3 Plus fekete ház



2017. aug. 13. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az i7 és titanxp a jó
2017. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A WoT Blitz egyébként nem a WoT telefonos verziója? Vagy mi az? Ahh mind1 is, ez a gép bőven elég lesz neki szerintem. A streamelés meg függ a hálózatodtól is. Például itthon én 10MBit-es nettel a nézhető minőségű streamelést elfelejthetem kb (főleg úgy, hogy mostanában megint max 6MBit-et kapunk miközben a 10MBit-re fizetünk elő, ty telekom)... Egyszer próbálta bátyám az Assassin's Creed 3-at Xbox One-ról streamelni. Ment, de mint említettem nézhetetlen minőségben. Max 50KB/s feltöltési sebességgel nem is lehet sokat kezdeni és ugye streamelés esetén ez egy eléggé meghatározó adat tud lenni úgy gondolom. Amúgy ehhez nem lesz sok a 600W táp? Szerintem elég lenne egy minőségi 400W is vagy 500W. Ez a táp egyébként nem a legjobb választás, vannak jobb 600W-os tápok is. Ez még a 80plus minősítést sem kapta meg. Egyébként 75%-nyi teljesítmény leadására képes átlagos kihasználtsági szinten. Az a minősítés amit említettem amúgy azért is jó mert vannak osztályok azon belül, pl 80plus bronze, silver etc... A legjobb a titanium. Ez annyiban különbözik, hogy itt már 10%-os kihasználtsági szinten is mérik hogy mekkora teljesítményleadásra képes. A többinél 20%-tól mérik ezt. Itt van a link erről, ez részletesen leírja egy táblázattal mi is ez pontosan: [link]
2017. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Igen a blitz az a wot telefonos verziója, de kiadták windows-ra is, először csak win10en lehetett áruházból letölteni,de már bármilyen windows-on elérhető steamen keresztül...Nos a nettel kapcsolatban amit mondtál,lehet lesznek bajok! :( sajnos nekem is elég ratyi a netem szóval az lehet hogy nem megvalósítható...köszönöm a véleményed, át fogom nézni akkor mégegyszer :) Ment a like ;)

2017. aug. 13. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ha a tápokról is szeretnél többet tudni akkor el tudom küldeni a kérdésemet ezzel kapcsolatban, egy válaszoló van de mindenre kitért elég részletesen. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

Ez volna az. Ha még nem végleges ezen ugye változtathatsz akkor.

2017. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm! :)
2017. aug. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!