Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Blizzard eltörli valaha a wow...

Blizzard eltörli valaha a wow havidíjat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a wow-ot de a blizzard szerintem túl sokat vár el egy ilyen öreg játékért havonta, ha még olcsóbb lenne, de még igy sincs rá sok időm hogy megérje kifizetni. Esetleg valaki valamilyen infot tud ez ügyben?

2017. aug. 16. 23:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor valószínüleg veszek havidíjat. Taurir próbáltam de van egy csomó bugg+ alacsony pop meg a panda is egy sz*r kieg volt
2017. aug. 19. 14:03
 12/14 anonim válasza:
Az igaz hogy a WoW nem mai játék,de szerintem ha körülnézel eredetin még 1 ilyen igényes játékot nem sokat látsz.Nagyon sok lehetőség van benne és rendszeresen fejlesztik,törődnek a játékkal és a játékosokkal is egyaránt(bug javítás kb azonnal,új kiegek,új tartalmak stb.).Nem nagy dolog a havidíj 2 havonta befizetsz 1 csekkel többet.Ha neked megéri a játékélmény/hangulat,úgy is ki fogod fizetni.Ha meg nem akkor úgy sem.Sokakat azért tart vissza a havidíj mert bután gondolkoznak.Nagyon kevés olyan ember van aki azért nem fizeti ki mert nem teheti meg.Inkább csak sajnálnak a havi megszokott cigi/pia adagjukból csökkenteni meg ilyenek.
2017. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Előző vagyok.A privát szervereket,főleg a taurit nem ajánlom. WOTLK ba még úgy ahogy lehetett rajta élvezhetően játszani de már akkor is bughalmaz volt.Most meg játszhatatlan a bugoktól,kevés emberrel.
2017. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Régi kérdés igaz de mai napig nem értem az emberek mi a jó édes ****-ról beszélnek? 2008 környékén kezdtem a taurit,volt pár éves kihagyásom ennek ellenére 1 kezemen megtudnám számolni,hány buggal találkoztam,egyetlen vérző sebe szerintem továbbra is az,hogy évekkel le van maradva,érdekelne, hogy engem miért kerül ez a tömérdek bug amiről mindenki beszél? Felnézel egy firestormra és 2 perc alatt kész vagy 21 küldetéssel mert nem tudták megcsinálni a scripteket és társait ezért instant finish :)
2018. jún. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!