Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 USB gond, mi lehet a...

Win7 USB gond, mi lehet a baj? Minden ötlet, segítség jól jönne.

Figyelt kérdés

Szóval windows7 - et használok. De mikor Xp-m volt, akkor is a következő volt a probléma.

USB-s cuccaimat csak akkor ismeri fel a gép, ha újraindítom, vagy ha ki, majd vissza bedugok mindent az USB-be. Viszont az egerem is USB-s, azt meg elsőre felismeri, de a mobil netet, meg a bluetooth kulcsot csak restart után, vagy ha kihúzom, majd visszadugom.

Minden driver + frissítés fent van, boisban sincs letiltva semmi.

Eddig akárkit kérdeztem nem tudta a megoldást, még diplomás sem, aki ezzel foglalkozik. (-.-)"

Szerintetek?


2010. máj. 24. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A diploma az manapság a Windows bugsupportot is tartalmazza manapság? Ejj. :D


I. próba


1. A C:\ meghajtón hozz létre egy usbdriver mappát

2. A C:\WINDOWS\INF könyvtárból másolj mindent az újonnan létrehozottba

3. Ha valami USB-s dolgot bedugsz és nem találja a drivert, akkor válaszd a keresést a gépen és irányítsd a C.\usbdriver mappára


II. próba


1. Az usbstor.inf, pnf fájloknak és az egész Windows\Inf mappának rendszergazdai jogokat kell adni, hozzáférhetővé kell tenni az aktuális felhasználó számára.


III. próba


1. Start > Futtatás > regedit

2. Keresd meg ezt: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UsbStor

3. Jobb oldalon dupla katt a Start-ra

4. Írj be 3-at, katt a Hexadecimális-ra és OK

5. Lépj ki, újraindítás, ...


Amúgy a Windows7 nem mindegyik régebbi USB vezérlővel kompatibilis. Én sokat láttam már ahol ki lett cserélve az alaplap és működött. Ugyebár nem lehet mindenkinek jó, ha nem működnek a fentiek, akkor sajnos ez van.

2010. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!