Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem akar betölteni a laptopom....

Nem akar betölteni a laptopom. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Assalamu Alaikum! A laptopom a (-ha ez fontos- eredeti) Windows 10 bejelentkezés után a kurzoron kívül semmit sem kíván betölteni. (Magyarul fekete a képernyő, mozgatható kurzorral) azt szeretném megtudni, hogy hardveres, vagy software-es hibára számítsak, illetve, hogy én tudok-e tenni valami a készülék megjavításának érdekében, vagy szerelőhöz kell vinni?

2017. aug. 17. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Magyarul fekete a képernyő" És mi az a köszönés, vagy mi ???


Ez a hiba, Antal Imrétől kezdve, Meg Ryan-ig bármi lehet.

Nem vagyunk látnokok. Vidd szervízbe.

2017. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy ártalmatlan kérdést tettem fel. Amúgy ez egy elég gyakori probléma a lenovonál, de eddig egy videó tartalma sem segített. Szerintem értelmesen lehetett volna közölni, hogy nem nyújtottam feléd elég információt a probléma felismerésére. Amúgy meg az a köszönés nem a kérdéshez tartozott, egy egyszerű muszlim köszönés. De nem ez volt a lényeg. Ha érdekel téged, nyugodtan keress rá az interneten.
2017. aug. 17. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próba. vedd ki az akkut, vedd ki a RAM-okat, majd pakold vissza azokat. HDD csatlakozást is megmozgathatod.
2017. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy emlékeztettél, mert valami meghajtóval van probléma, csak nem tudom szétszedni a laptopom... na majd a szerelő megoldja! Köszönöm szépen! Alsalam ealayk!
2017. aug. 17. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem keresgetni. Mit jelent? Alsalam ealayk...
2017. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Béke veled ;)
2017. aug. 17. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hanem ZAVAR !!!
2017. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Miért zavar, hogy más a békédet kívánja arabul?

Nem értem, hogy miért van an az Európai kultúrában, hogy az ember kedves akar lenni, és ilyenek az emberek? Ez egy kicsit elszomorító...

2017. aug. 17. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Rómában viselkedj úgy, mint a Rómaiak! Hallottad már ?:)
2017. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem leszek keresztény, mert Magyarországon élek. És nem látom a hibát a viselkedésemben. Én a békédet kívántam, de nem viselkedtem egy magyartól eltérően.
2017. aug. 17. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!