Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy munkaadó többször...

Ha egy munkaadó többször behív interjúra, ott pozitív válaszokat ad, de csak húzza halassza a dolgokat, akkor nem is akar felvenni?

Figyelt kérdés
Egy vidéki informatikai kisvállalkozóhoz jelentkeztem. Kaptam próbafeladatot, amit meg tudtam nagyjából jól oldani. Behívott interjúra, ahol kb. a fél cég ott ült velem szemben. Utána kért egy hát múlvára javításokat a projektbe, amiket eszközöltem is. Erre azt mondja, hogy egy szabin lévő kollégával kell egy hét múlva még egy interjú, és utána jöhetnek próbanapok. Most ezt az interjút továbbrakta egy nappal. Ami még bezavarhat, hogy fél éve egy abszolút rossz jelentkezéssel próbálkoztam náluk.

2017. aug. 18. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Keszthelyi cég?
2017. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem keszthelyi, de nem árulom el, anonim szeretnék maradni.
2017. aug. 18. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, velem is előfordult. Behívtak valamire, megbeszéltük a dolgokat nagyjából, tetszett nekik amiket mutattam. Aztán vissza is hívtak megbeszélni a dolgokat jobban. Ott már fura volt, hogy mégsem lett megbeszélve semmi, de azt mondta hogy e-mailben madj elküldi, hogy pontosan mit kér. Azóta is jön az e-mail... azt nem értem miért félnek megmondani, hogy pápá hülyegyerek. Sztem gerinctelenség.
2017. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!