Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SteelSeries Rival 100 fekete...

SteelSeries Rival 100 fekete és fehér felületének csak szerintem más (ránézésre) a tapintása?

Figyelt kérdés
Fehéret vettem, tekintve az 5ezer forintos árkülönbséget és hogy a fekete nem volt raktáron. De azt vettem észre, hogy hiába tapad rá kényelmetlenül a kezem, lecsúszik róla. Ránézésre a fekete pedig mintha más anyagból készült volna és nem olyanból mint a fehér. (másik hogy a fekete hatszor jobban néz ki)

2017. aug. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a fehér fényesebb, csúszósabb anyagból készült. De nem az a legrosszabb, mert pl. a piros verzió még fel is van polírozva, az aranyszínű még szemcsés is, stb. Az öcsémet (neki piros van) annyira idegesítette, hogy inkább ragasztott a két gombra és az egér hátára egy-egy gumilapot- így most ocsmány, de legalább nem csúszkál. :)
2017. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megérné esetleg +4000ft-ért visszavinni és becserélni egy feketére? Mennyivel jobb?
2017. aug. 19. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Vékony gumiszerű bevonat van rajta. Ha nagyon száraz a kezed, akkor még csúszósabb is lehet, mint a fehér. De a zsíros ujjlenyomatok is megmaradnak rajta.
2017. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!