Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy működik az Apple iPhone...

Hogy működik az Apple iPhone iOS alkalmazáskezelője?

Figyelt kérdés
Az alkalmazás kezelés alatt azt értem, hogy hogyan törli és tölti le az appokat? Mamámnak van a egy iPhone 5S telefonja és egyre többet használom. Mivel nekem egy Samsung (Androidos) telóm van ezért az iPhone-nál szemet szúrt az app törlés és letöltés. Miért van az hogy az Android annyit szöszmötöl a telepítéssel? Mert a letöltés az megy csak a végén a telepítés az... és az iOS miért nem csinálja ezt? Akkor térjünk át a törléshez, az iOS-nél ez hogy zajlik? Mert az Androidnál megint lassabb a folyamat mint az iOS-nél mert az iOS nem nyit meg egy ablakot, hogy "Eltávolítás" noha ezt meg tudját úgy is oldani hogy a háttérben de miért nincs lagg a használat közben ha "Eltávolít"? És még ehez annyit, hogy ha kitörlök egy appot akkor ha újra le akarom tölteni akkor miért van ott egy felhő? Jó nyílván mert a felhőből (nem a égen lévő felhőre gondolok XD) töltöm le de miért onnan? Az értelmes gyors válaszokat köszönöm! Ha van helyesírási hibám akkor bocsánat! Ha valaki valamit nem ért akkor csam kérdezzen!

2017. aug. 19. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az iPhone, ne keress az értelmét.
2017. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért valami csak van... XD
2017. aug. 19. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A felhő azért van ott, mert kvázi megvetted az appot, még akkor is, ha 0 Ft-ért. Innentől kezdve azt bármikor újra letöltheted azzal az accounttal, akkor is, ha időközben fizetős lesz.

A többin sosem gondolkodtam. Gondolom itt is megvan az, hogy kevesebb készülékre kell optimalizálni az op-t. Illetve, hogy a hardver és a szoftver egy cégnél készül, nem úgy mint a droid esetében.

2017. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!