Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs a gépemen hang mi lehet...

Nincs a gépemen hang mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
pár hette vettem egy gépet eddig hdmi-vel használtam tv-re volt rá kötve. Most sikerült hozzá monitort venni annyi különbséggel hogy az vga kábeles a driverek fent vannak de valamiért a hdmi-t mutatja a headsetelet vagy hangszorokat nem. Youtubon rengeteg videot néztem egyik sem vált be. A válaszokat elöre köszönöm
2017. aug. 20. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra a rendszert... Ez a legegyszerűbb megoldás.
2017. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már az is megvolt nem segitett :/
2017. aug. 20. 16:42
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Gondolom Windows 10 an a gépen.


Megnézném, hogy az Eszközkezelőben van-e ismeretlen Audio vezérlő, illetve a Hang, videó- és játékvezérlők kategóriában egynél több eszköz szerepel-e. [link]

Ha van ismeretlen eszköz, akkor mindenképpen érdemes beazonosítani, pl.: [link]

Ha csak egy eszköz van (és nincs ismeretlen) akkor a BIOS-ban nézném meg, hátha ott van letiltva (Disabled) az Audio eszköz.


Elvétve Windows 10 frissítések is okozhatnak bármilyen hibát, általában megoldja egy driver- vagy rendszer-visszaállítás korábbi dátumra, vagy ha sikerül beazonosítani a hibát okozó frissítést, akkor azt eltávolítani.


Az alaplapon az előlapi csatlakozó is be tud zavarni, de ha nem dugdostál semmit, akkor nem itt van a probléma.

2017. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld :D nagyon köszönöm a bios-ban volt letiltva :D
2017. aug. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!