Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a windows 8 at KMS aktiváló...

Ha a windows 8 at KMS aktiváló programal aktiváltam és szerettném hogy 8.1 re frissüljön akkor nem fog? A windows 8 már sok frissitést feltelepitet a windows update helyről de eddig még nem jelezte a 8.1 elérhető, lehet várni kell még vele?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A 8.1 frissítést onnan nem is fogja csak úgy lehúzni. Az nem egy Service Pack, hanem egy új rendszer, amit külön kell telepítened, még akkor is, ha csak a jelenlegiről frissítesz.
2017. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig régebben még az áruházból kiadta telepitsek 8.1 re meg a windows update is lefrissitete , de akkor lehet nem a KMS módszerel aktiváltam , mert eddig sok forumon írják akik KMS generáló programal aktiválnák ők nem tudnak frisiteni. Találtam sok olyan oldalt is ahol sina windows 8 hoz írnak licensz kódókat , ki is probáltan legalább 100 at de nem fogadta el ,akkor azzokat már felhasználták ? Pedig ha megadnék jó licenszet akkor lehetne frissiteni 8.1 re nem ? Van külőn 8.1 telepitőm de az nem boot lemezként van ha nem a windowból tudnám elinditani a telepitést , a sima 8 as varátom írta még ki és azért lett volna jó ha a windows lefrissiti nekem.

Csak ha a windowsból telepitem a 8.1 et akkor létre fog hozni windows old mappát ami a sima 8 asé volt , éscnehezen lehet utána törölni. Ha boot lemezként akkorom kí írni azt hogy tudom ? Mekyik program alkalmas erre ? És hogy magyar legyen ? Magyarositás külön van 8.1 es de hogyan lehet berakni a telepitőbe ?

És előre le aktiválni lehet ha boot ként telepitem , csak nert már kaptam olyan win7 telepitőt mikor felment a gépre nem kért semmi kódot , de ezt hogy kell ?

2017. aug. 21. 13:21
 3/5 AntZ ***** válasza:
Igen, az áruházból lehet letölteni, de csak ha eredeti a w8-as. Kms-el aktivált w8-ál nem is fogja felajánlani, hogy töltsd le a w8.1-et.
2017. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
levan töltve már torrentröl de azt hogy lehet megcsinálni amit kaptam hozzá telepitő kódot az belle égetni meg a magyarositáat is belle égetni hogy tudom ha iso bott lemezként akkarom kí írni egy üres dvd lemezre , csak hogy ne keljen zelepitéskor megadni a kódját meg utolag magyarositani ?
2017. aug. 22. 08:59
 5/5 AntZ ***** válasza:
Akkor magyar nyelvű windows-t tölts le, ha nincs kedved utólag szenvedni a magyarosítással. A kódot vagy a telepítés elején adod meg, vagy utólag érvényesíted, ez van.
2017. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!