Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért "laggol" a csgo-m...

Rednox kérdése:

Miért "laggol" a csgo-m nagyobb felbontásban? Pár napja még nem volt semmi. (felbontás pl 16:9 1920x1080)

Figyelt kérdés

Pár napja még nem volt semmi,azóta töltöttem le egy pár dolgot,lehet hogy az a baj? Ccleanert használom. Nvidia control panelben is állítottam át dolgokat,de azt videó alapján,és több száz komment közül az összes azt írta hogy jó,és több fps-e lett. Nem fps laggom van,mert az fps az ugyan úgy marad 200 fölött,csak a monitoron látszik hogy nem olyan "sima" a kép. Olyan mintha 40-60 fps-em lenne olyankor.

Nem rég vettem ezt a gépet,akitől vettem úgy rakta össze.

Intel i5-6500

Gtx 1050

2x4gb ram. Többi szerintem nem lényeges.

Valaki segítsen ha tud légyszi.



2017. aug. 21. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert álítgattál az Nvidia vezérlőpúltnál..Énis állitgattam régen videók alapján, de neméri meg..Állíts vissza mindent alapértelmezettre az Nvidia vezérlőpúltban.Minek kell neked több FPS 200-nál??Tök fölösleges..200-al már bőven lehet játszani..
2017. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a vezérlőpult jól van beállítva, akkor a játék "hibája".

Van benne egy olyan feature, hogy "facepunch 64". Ez azt jelenti, hogyha meglátsz valakit, akkor a játék automatikusan lekorlátozza az FPS-ed 64-re, hogy ezzel esélyt adjon a gyengébb gépeknek.

2017. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Hát igen..

De ha a vezérlőpúlt elvan állítva akkor bíztos, hogy azért..Mert lehet az élsimítást, meg egyebeket elállítgattál..Rakd alapértelmezettre, és úgy már jól fog működni.

2017. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben,így tettem:) tegnap visszaállítottam a csak csgora vonatkozó beállításokat,és nem szaggatott. De most visszarakom a többit is. Köszi!:)

Jah és még valami. Kiírom a kérdést,de hogyha tudnátok segíteni,annak örülnék. Steelseries rival 100 egerem van,leszedtem hozzá a drivert is. Viszont ott csak 1000 dpi-ra tudom tenni,és 500-ra,de nekem 800 kéne. (van több opció is,pl 250,2000,1750..)

Játékban már 1.0 a sensitivitym,de még ennél is kisebb kéne,ezért akarom átrakni 800-ra. Hogy tudnám ezt megoldani?

2017. aug. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!