Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt állok....

Laptop vásárlás előtt állok. Ezen specifikációk közül miből "engedjek", ha nem akarok nagyon sokat költeni rá?

Figyelt kérdés

Főleg sorozatokat nézek. Nem tudnám megmondani, mennyire akarom játékra használni, mert az előző gépemen nem futott minden, ezért nem is próbálkoztam.


Természetesen én is szeretném mindenből a legjobbat, csak tudom, hogy nem megy. Ezek közül mi az, amiből a gyengébb is bőven jó?


Processzor: Intel Core i3 vs i5


Memória: 4GB vs 8 GB

1600 vs 2133 MHz

DDR4 vs DDR3 vagy 34


Merevlemez: 5400 rpm vs 7200 rpm


Videókártya: NVIDIA GeForce 940MX vs 920M


2017. aug. 21. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
2 magos 3 GHz-es 2 GB ramos gépen már lehet nézni rendesen a 720-as filmeket. HA tisztességesen van beállítva.
2017. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 2 GB RAM semmire nem elég, az a kevés játék is, amit valaha kipróbáltam el se indulna vele.
2017. aug. 21. 10:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, szerintem már nem is gyártanak 2 GB-os gépeket (laptopokat).
2017. aug. 21. 10:26
 4/4 szántóvető ***** válasza:
i3,4gb ram,940mx.az tökmindegy ddr3 vagy ddr4 a ram(később vehetsz bele még 4 gigát de jelenleg elég a 4 filmnézésre.)a hdd tökmindegy.ha belefér a keretbe akkor fullhd kijelzős legyen.
2017. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!