Mi okozza a hibát?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nem olyan rég vásároltam egy előre összeállított asztali gépet a pcx-en.


-ASUSTeK Computer INC. M5A78L-M LE/USB3 (AM3R2) Alaplap

-AMD FX-6300 3500 Mhz Six-Core Processor

-Radeon RX 460 Graphics 4Gb Vga

-2x8 GB Ram

-Chieftec Smart 500W Táp


A problémám az lenne,hogy bizonyos játékok esetén a gép fogja magát és újraindul.Viszonylag sok játékkal játszom,és míg egy PUBG,GTA V,F1 2017 gond nélkül elfut akár több órán át való játék során is,addig egy CS Go vagy épp egy Fifa 17 esetében 5 percet nem bír a gép,fogja magát és újraindul.

Először azt hittem túlmelegszik a gép,de ezt csekkoltam és 55 foknál feljebb még a nagy melegekben sem kúszott semmi.Utána arra gondoltam esetleg a Win 10 okozza a problémát,de az újratelepítés sem segített,így pedig kezdek tanácstalanná válni.

Egyik ismerősöm szerint a táp a ludas,de én ebben nem igazán hiszek,mivel csak nem adnak el úgy egy előre összerakott konfigot hogy nem elég bele a táp,illetve akkor miért csak egyes játékoknál jelentkezik a probléma?Ráadásul szerintem egy PUBG mondjuk jobban leterheli a gépet mint mondjuk egy CS Go.

Mindenesetre nem igazán vagyok otthon a témában,ezért könnyen megeshet hogy rosszul gondolom,ezért is szeretnék segítséget kérni.

Valaki valami ötlet?Személyes tapasztalat esetleg?

A segítséget előre is köszönöm!



2017. aug. 22. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet túl melegedés, de azt nézted...

Így marad a táp gyengesége.

2017. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!