Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a jelenlévő windowsomon...

Ha a jelenlévő windowsomon játszottszok egy játékal és annak a felén tartok még csak de, újra akkarom telepiteni a windowsot és ujrafeltelpitve a játékot akkor onnan folytasa ahol abba hagytam a előző windowson és ne előről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 08:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha azt a mappát elmentem ahol a játék mentései vannak és az uj windowsra teszem vissza és persze a játékot ujratelepiteni , akkor azt akkarom ne csak a new game agya be de a load vagy a countine is vagy is ahol abba hagytam az előző windowson.
2017. aug. 23. 09:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában a játékok a Dokumentumokba ment minden mentést (Általában!!!) ha azt le mented és az új windowsnál le töltöd a játékot majd el kell indítanod a játékot hogy le generálja ugyan azt a mappát... és majd úgy rakd bele a mentéseidet elvileg működni fog :D
2017. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sims 4 , mirrors edge catalyr , battlefield 1 leginkább ezze a játékok azzok amit ha felrakok uj windows 8.1 et akkor ne keljen ujból kezdeni őket mert mindegyiknél már a felén járok kb , de a vinyom 2 particióra van oszta a c van a windows én a c meghajtot formáznám de a játék mentési mappáját elmenteném d meghajtóra és ha újból fent van a windows a c meghajtón akkor pont ugy jekk vissza raknom a mentési mappát ahogyan az előző windowson volt ?

A játéknak a fő könyvtárába ha be illesztem a file mentéseket az nem lesz ugy jó vagy nem fogja a játék láttni a mentéseit ?

Pl a sims 4 dokumentumok mappában van akkor ugyanoda kell visszarakjam a mentési mappát az uj windowsnál ?

2017. aug. 23. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Oda kell vissza raknod a mentéseket ahova telepíti a játék a mentést ha legelsőnek el indítod.. és ha oda rakod a mentést és akkor 99% hogy működik
2017. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ugyanoda.
2017. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké kiváncsi leszek :)
2017. aug. 23. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A gond az hogy felsoroltál 4-5 játékot és minden játéknál másképp oldják meg. Van ahol a telepítési mappába rakják, van ahol a "C"-re, de a "C"-n is van ahol rejtett mappába kerül és van amelyiknél több mappát is keresni kell. Kevés az esély hogy mindegyiknél megtaláld...
2017. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!