Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudja megérteni az...

Miért nem tudja megérteni az a gépezést aki nem ért hozzá?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok nagyon szeretek gépezni naponta akár 10-12 órát vagy többet akár reggeltöl hajnali 2-ig is, de én infomatikusnak tanulok és eléggé jól értek a gépekhez. Mondhatni nekem már újat nem igazán lehet mutatni, de a nevelőapám nem tudja megérteni hogy én mért ülök ennyit a gép elött ő annyit csinál hogy vagy autókat néz a neten vagy passziánszozik semmi mást. A liveok nézése melett sokat játszom emberekkel mindig megismerkedme közben vannak haverjaim is szoktam velük is játszani. Ki kiszoktam menni egy időközönként sétálni vagy anyámhoz esetleg beszélgetni vele vagy tévét nézni vele tehát ezért nem teljesen ennyit töltök elött emert közben mást se csinálok, de miért van az, hogy aki nem ért a gépekhez az nem tudja felfogni hogy lehet ennyit gépezni?

2017. aug. 24. 19:08
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azt se értem hogy aki nem gépezik az mit csináljon igyon? Mert aki az osztályban nem szokott gépezni az általában iszik szinte minden nap.
2017. aug. 24. 19:10
 2/30 anonim ***** válasza:
A probléma nem a gépezéssel hanem a napi 12 órával van. Bármi is a hobbid, napi 12 óra bármiből sok...
2017. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nekem ez a hobbim és mondtam hogy nem egyszerre ülök elötte ennyit és szerintem kevesebbet. Viszont programozástól elkezdve a játékfejlesztésne 3D-n minden érdekel, tehát sok mássla is foglalkozom rajta. És eléggé erős gépem is van hozzá.
2017. aug. 24. 19:15
 4/30 A kérdező kommentje:
Ja azt azér hozzátezsem, hogy másnap 8-10 fele kelek és egyáltalán memvagyok fáradt vagy álmos, más progrmom nincs. Anyámmal jó kapcsolatban vagyok.
2017. aug. 24. 19:21
 5/30 anonim ***** válasza:

"más progrmom nincs"


Ez a baj.

2017. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10-12 óra mellett minden egyéb elfoglaltságod kárt szenved. Ha bélyegeket gyűjtenél vagy kártyáznál vagy bármi mást csinálná 12 órán át, az sem volna jobb. Ez a gondjuk veled... De ez nem számtech kérdés hanem Családi kapcsolatok...
2017. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#5 milyen programra gondolsz hogy mi kéne helyette?

#6 igaz, de szerintem az a baj hogy a nevelőapámmal nincs semmi közös bennünk és szerintem egyikünk se szereti a másikat annyira az én véleményem szerint. Anyukámmal jó a kapcsolatunk és neki semmi baja sincs evvel.


De úgy általánosságban, miért ilyenek az emberek? Pedig ha ők is értenének ennyir ehozzá tuti ők is többet gépeznének.

2017. aug. 24. 20:47
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Bármi.

17 éves vagy, egy csomó dolog vár még felfedezésre. Olvass, sportolj, bicklizz, kocsikázz, csajozz, bulizz, ültess fát, nevelj növényeket, foglalkozz más dolgokkal is többet. A 10-12 óra az nagyon sok, kb. a fele lenne az ideális.

2017. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Olvasni nem szeretek föleg a kötelezőket, sportokat utálom egyikben se vagyok jó alapból a tesit is gyülölöm talán ami érdekel az az íjászat a gélezésen kivül, de szerintem azt majd jövöre biciklizés márcsak a sok cigány miatt se lehet annyira itt jogsi is majd jövöre, a bulik meg csak az ivászatról szolnak meg nem is vagyok olyan ismerettségi körben akik bulizni szoktak csajozni meg majd késöbb, mert jelenleg csak rriibbaannccookk vannak ennyi idösen
2017. aug. 24. 22:11
 10/30 A kérdező kommentje:
A növények meg annyíra nem érdekelnek.
2017. aug. 24. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!