Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sziiasztok! Valaki tapasztalt...

Sziiasztok! Valaki tapasztalt már hasonló problémát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy Dell optiplex 330 számítógép,körülbelül 2 hete vettem, kéztől.Gond nélkül működött is, 3 nappal ezelőttig.Előző este még semmi problémát nem észleltem, másnap reggelre viszont csak kb. 3.próbálkozásra sikerült bekapcsolni.Következő nap már több gond adódott, fél napba telt mire eljutott odáig hogy ne fagyjon le már indításkor, működés közben a rendszer többször is kifagyott és csak sokadik újraindítással sikerült visszakapcsolni,illetve úgy hogy a procit kiszedtem és visszaraktam. Mára viszont eljutottunk odáig, hogy bekapcsolásnál csak a venti bőg fel elég durván,semmi csippanás, a monitor sem ad képet, sötét marad.Egész nap próbáltam működésre bírni, hiába.Egyfolytában ezt produkálta. Ramokat, videókártyát, tápot kipróbáltam másik gépben, működtek.Csak a szervíz marad a megoldás?

Válaszokat előre is Köszönöm!

22/l.


2017. aug. 24. 22:05
 1/2 Hominida ***** válasza:
Ez bizony szervizbe megy, mert valószínűleg az alaplap feladta. Az ilyesmi nem látható előre, így az eladó felelőssége nem nyilvánvaló, de pár szót vele is beszélnék.
2017. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ettől féltem a legjobban,én is az alaplapra gyanakodtam de volt aki azt mondta hogy akkor még a venti sem pörögne fel.:( Na de ezek szerint semmiképp sem úszom meg, holnap irány a szervíz. Köszönöm a gyors választ!
2017. aug. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!