Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb használni?

Melyiket érdemesebb használni?

Figyelt kérdés

Van itthon egy szervergépem és újra szeretném telepíteni viszont eddig nagyon nem próbáltam ki semmi mást szervergépen linuxon kívül.

Konfig:

CPU: i3-7100

RAM: 2x8GB DDR4 2133Mhz

GPU: Nincs (CPU-nak van az integrált iGPU-ja).


Erre a konfigra mit ajánlanátok?

1 éve használok Debian-t semmi gondom nem volt vele viszont érdekelne, hogy a Windows Server milyen lehet.

Amilyen szerverekre szükségem van mind elérhető linux-ra, windows server-re szóval gondot nem okozna, hogyha a szervereket át kellene pakolni windowsosra.

Sőt néhány szerver wine-ból fut linux-on mert csak exe indítója van a szervernek.



2017. aug. 25. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Windows Server nem ingyenes...
2017. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Off... Te hogy a búbánatba raktad fel a wine-t debiánra? Nekem az istennek nem sikerült, ezért átálltam linux mint serverre, ami azért mókás egy kicsit. :)
2017. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!