Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen mechanikus billentyűzet...

Milyen mechanikus billentyűzetet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Játékra kéne nem mechanikus elődjét cserélné. Ha lehet halk legyen és a betűk világítsanak mert sötétben is használnám.

2017. aug. 25. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Corsair billentyűzeteket jó szívvel ajánlom.


Ha halk kell, akkor Cherry MX Silent switchekkel érdemes venni, de minimum Red vagy Black. De jó lenne, ha valahol meg tudnád nézni élőben, milyen használni. YT-n vannak fent videók, hogy meghallgasd a különbségeket a Cherry MX switchek hangjában, de azért az mégse az igazi.


Nekem egy Corsair Strafe RGB billentyűzetem van, de a K70 még mindig egy nagyon jó modell (a sima is világít, de van belőle RGB változat is).


Nézz teszteket youtube-on.

2017. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló! Köszönöm a segítséged! Nézegettem és arra gondoltam hogy egy Corsair K63 ideális lenne: mechanikus, multimédia, A betűk világítanak nem a közötte lévő rész (a mostanival ez a baj), olcsó, teszteken jól működött, kompakt, numerikus részt úgyse használom. Az egyetlen "rossz" dolog hogy elvileg nincs magyar kiosztású de szerintem az angolt meg lehet szokni. Ha esetleg van valami kifogásod azt kérlek közöld mert nem szeretnék olyan billentyűzetet venni ami két hét után elromlik. :)
2017. aug. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!