Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ugy tunik nincs licenced a...

Ugy tunik nincs licenced a minecrafthoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma letoltottem az aptoiderol a minecraft pocket editiont s amikor belepek a jatekba ezt irja ki: ugy tunik nincs licenced a minecraftohzo.

Bizonyosodj meg arrol hogy a minecraftot az aruhazbol toltotted le es telepitetted!


Ilyenkor mit kell tenni, hogy jo legyen a jatek?

Fontos elore is koszi!🤗🤗



2017. aug. 26. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyosodj meg arrol hogy a minecraftot az aruhazbol toltotted le es telepitetted!
2017. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom mar megvan!🙂

Igazabol en sem tudom mit csinaltam😂

2017. aug. 26. 13:42
 3/5 A kérdező kommentje:

Az van hogy egyszer amikor belepek akkor ugyanezt irja ki,s utana kiir valami utkozest,utana mukodik majd ha kilepek a jatekbol megint a licenceset irja ki..🤐🤐

Mit tegyek?hiaba nyomom ra az aruhaznal a megnyitasra ugyanazt adja ki

2017. aug. 26. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress arra a jutubon, hogy Minecraft pe <1.2 - 1.5> no license download.
2018. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is zt csináltam, és egy googledriveos linkhez vezetett, onnan le tudtam tölteni...

Play áruházban, ha a kommenteket megnézed, láthatod hogy egyes emberek ott is mergelődtek a licenszes izé miatt, csakhogy 2170 ftot kidobtak rá

2018. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!