Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet egynél több facebook...

Lehet egynél több facebook profilom?

Figyelt kérdés

Nem kamu profilról van szó.Olyan profilról ahol szintúgy a saját nevemet adom meg.Ugyan úgy a saját lakcímemet mindenemet.Van egy ismerősöm neki van vagy 4 ugyan olyan profilja mint saját maga még sem tiltja a face az enyémet pedig igen.(Jelentettem is egyszer a facenek az egyik profilját de le se xarta)

Mikor csinálok egy ilyet akarva akaratlanul csak gondol egyet a face és elkéri a személyazonosságomat.Telefonszám utána fényképek végül már a személyi igazolványomat is.Amiből természetesen semelyiket sem fogadja el.Főleg nem a telefonszámot mert azzal az egyik profilomat már leelenőrizte és a többin már nem tudom a sajátomat telószámomat megadni.Hogy lehetne megértetni vele,hogy az is én vagyok meg az is én.(prof)

Az ip címem ugyan az.Ugyan azokat az adatokat adom meg és a saját nevemet is ugyan úgy adom meg meg minden.Ha telon vagyok a GPS t is bekapcsolom mert ugye szereti elkérni a helyadatokat.😠

Ha az a legnagyobb baja,hogy nem lophatja az adataimat úgy ahogy akarja ez sem akadály mert mindent megadok neki amit akar.

A facebook bekaphatja.Régen ha csak a személyazonosságodat akarta leelenőrizni nem volt ilyen paranoiásan szigorú.Azthiszem megyek át VK ra.Elegem lett a facebookból.Szólásszabadság nuku és max arra használhatod,hogy beszélgess másokkal vagy,hogy kiposztold,hogy milyen volt a szombati buli.Aszem másra már nem jó.És nem csak emiatt van belőle elegem de ezt most nem itt részletezném nem ez a kérdés.Mindegy.Az értelmes válaszokat előre is köszi.



2017. aug. 27. 09:50
 1/2 Argloss ***** válasza:

Nem. Persze kamu profilt tudnál csinálni.

[link]

2017. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kamut nem érdekem csinálni.De ha csinálok is egyből letiltja a face.Manapság 1-2-3 napnál tovább nem tart ki egy kamu profil mert rögtön leelenőrzi a face.
2017. aug. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!