Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook messenger mi alapján...

Facebook messenger mi alapján jelzi, hogy mennyi ideje voltam elérhető?

Figyelt kérdés
Csak ha megnyitom a facebookot, vagy ha használom a telefont ?

2017. aug. 27. 17:17
 1/3 viviki válasza:
Nem vagyok benne biztos de lehetséges és hogy azt figyeli hogy mikor indítod be az alkalmazást. Vagy az is lehet hogy azt figyeli hogy mikor van neted. De ezek csak tippek :)
2017. aug. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az alkalmazás mármint a messenger az fut a háttérben, mert ha ír valaki azonnal pittyen. Csak a kérdés pont arra irányul, hogy ha felnyitom a telefont mert esetleg e-mailemet akarom megnézni vagy bármi mást, de látom közben hogy üzenetem van messengeren, de nem akarok azonnal válaszolni, hogy a másik fél mikor látja, hogy elérhető voltam és nem írtam vissza.
2017. aug. 28. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor jelez elérhetőnek, ha megnyitod a Messengert, tehát ha a képernyőn a Messenger van. Ugyanez van az asztali Facebook esetében is, csak akkor jelez elérhetőnek, ha egyrészt be vagy jelentkezve ÉS aktív az oldal, tehát éppen meg van nyitva előtted. Ha viszont meg van nyitva, de kb. 3 percig nem mozdítod meg az egeret és semmit se nyomsz meg, újból inaktív leszel, de ha egy picit megmozdul az egér újból aktív! Ezt sokan nem tudják...
2017. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!