Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valakivel chat-elek a...

Ha valakivel chat-elek a facebookon és kitörlök egy régebben küldött képet a chatből, akkor az nála is törlődik, vagy csak nálam?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nálad, más üzeneteire te nem lehetsz hatással a profilodból mert nem férsz hozzá, főleg nem törölheted vagy módosíthatod azt önkényesen. Bár ti ketten vagytok a beszélgetés résztvevői, az mégis két példányban létezik és mindenki a saját példányát látja, és a beszélgetés során az bővül. Az hogy te mit csinálsz a saját példányoddal már nem lesz hatással a másik fél példányára.


Eleve nem szabad olyan tartalmat mással megosztanod amit később megbánhatsz. Nem számít hogy mennyire megbízható, kedves, szereted őt vagy sem, bármit is töltesz fel a netre és küldesz el másnak azt számon kell tartani hogy akár a távoli jövőben bármikor visszaélhet vele. Ez a te felelősséged (jó és rossz értelemben is), hogy megelőzd.

2017. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Tervezek épp egy fb-hoz hasonló ilyen chatbar-t, ott törlés után a másik félnél is törlődni fog az üzenet.
2017. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj, nem olyan képről van szó 😁😁😁 A közös baratnőnknek vettem egy telefontokot, még szülinapjára amit lefotóztam a barátnőmnek és elküldtem neki, h megmutassam. A szülinapos baratnőm sosem ért rá, h találkozzunk és odaadjam az ajándékàt én pedig tegnap megtaláltam és gondoltam, h akkor az én telefonomra jó lesz 😅😅😅 Csak ha valami képet esetleg felteszek, és látszódik a tok akkor nem-e lenne az, h az ő ajándékát "hordom" 😅😅😅
2017. aug. 28. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!