Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy igen erős...

Serkédi Patrik kérdése:

Szeretnék venni egy igen erős számítógépet ami vinni fogja a mostani és a jövőbeli játékokat max grafikán. Www.computerimperium.hu/images/Imperium_Core_i7_Premium_HD_P C. Jpg Tudtok ajánlani egy ugyan ilyen gépet olcsóbban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod, hogy a jövőbeli játékoknak milyen rendszerigényük lesz?
2017. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan ebbe akarsz belekötni? xd Nem tudom, senki se tudj biztosra én csak egy megbízható gépet szeretnék venni.
2017. aug. 30. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

"ami vinni fogja a mostani és a jövőbeli játékokat max grafikán"


Én nem akarok belekötni, csak gondoltam kiokosítasz, hogyan kell IT-s Nostradamusnak lenni. Különösen a max grafika tetszik!


Amúgy a computerimperium pont a legszarabb hely (állítólag, ár/érték arányban), de ha csak 10-15 ezerrel találnál is kevesebbért a főalkatrészekből, akkor is 300 ezer fölött maradnál, mert ez egyszerűen ilyen árkategória. Kicsit vagy lejjebb adsz, vagy gyűjtögetsz tovább.

2017. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 350k az oké, 4 hónap alatt meg lesz, de gondoltam ha valaki tud ajánlani egy olcsóbbat ugyan ilyen teljesítménnyel akkor miért ne
2017. aug. 30. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, ezzel a géppel két probléma van, az egyik az, hogy nem olvastad el az imperium garanciális feltételeit. Ahhoz, hogy megkapd az 5 év garanciát, el kell vinned évente szervizbe, ami így +50 ezer forint(+ szállítás, amit neked kell állnod) és a vele járó macera.

A másik pedig az, hogy a tápegységről nincs információ, de rendszerint megbízhatatlan és hangos egységeket pakolnak a gépekbe. Ami azt jelenti, hogy 2 év után rendszerint kisüti az egész konfigot. A gépház pedig a BitFenix gépházak legalja, és a rossz minősége miatt nem ajánlott. Ezen felül elég idióta az, aki kitalálta, hogy 2133MHz ramot pakol be kabylake processzor mellé, GTX1060 pedig Full HD maximum FullHD-ra elég, a jövőbeli játékokhoz (2-3 év) meg mondjuk high lesz az a szint, ami vállalható lesz. 4K szóba se jöhet. Ennyi pénzből meg ki lehet hozni egy GTX1070 konfigot is, ami hozzávetőlegesen kétszer annyi fpst produkál.

2017. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkot tényleg igaz hogy a legrosszabb ár/érték arányban :/ tudnátok ajánlani olyan gépet ami megfelelő ár/érték arányban? Jó gépházzal, alaplap meg videókártyával?
2017. aug. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!