Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell az operációs...

Hogyan kell az operációs rendszert visszaállítani olyan állapotba, ahogy megvettem a laptoppal?

Figyelt kérdés
Teljesen új Asus F541UJ GQ147T laptopot rendeltem interneten. Vissza szeretném küldeni, mert hibás. Az eladó azt kérte, állítsam vissza az operációs rendszert eredeti megvásárolt állapotába. Hogy csináljam? Windows 10 (64bit)

2017. aug. 30. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Gyakorlatilag lehetetlen kipucolni belőle mindent már pár nap használat után is
2017. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beírod "gép alaphelyzetbe állítása" a start menübe
2017. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nagy szívás, mert csak akkor jöhetek rá a hibára, ha a gépet elkezdem használni. Állandóan megy a ventillátor, hangosan. Úgy olvastam, hogy kb. 12 000 Ft-ot leszámolnak az eredeti árból, és csak annyit térítenek vissza. :(
2017. aug. 30. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem férsz bele a 14 napos elállásba?
2017. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, pont hogy beleférek. De akkor is azt kérték, hogy eredeti állapotában legyen az op. rendszer is.
2017. aug. 30. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, csak akkor nem vonhat le 12.000-et, csak azért kérdeztem...
2017. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen? Akkor nem tudom, miért mondta ezt. Most ezt csinálom, többet nem tudok tenni [link]

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 30. 20:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Kezdi újratelepíteni a Windowst, de én olyan állapotba vettem, hogy az első bekapcsolásnál kezdte telepíteni. Úgy nem lehet megcsinálni, hogy ne kezdje?
2017. aug. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!