Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A HARDVERAPRÓ mennyire egy...

A HARDVERAPRÓ mennyire egy megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy inkább az emberekre vonatkozik a kérdés, de mik a tapasztalatok? Főleg akik több (mondjuk) videókártyát kínálnak eladásra jóval olcsóbban mint a boltban. Érdemes tőlük vásárolni inkább mint a boltban akár +40.000Ft-ért? Van valakinek negatív tapasztalata? Mennyire zárkóznak el ezek az emberek a személyes adás-vételtől?

Főként azokra gondolok itt akik több vga-t kínálnak, több márkában, több fajtát. (gtx1070/1080/1080ti)


Azért kérdem itt mert sokan ajánljátok ezt az oldalt.



2017. szept. 1. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan érdeklődj, általában az értékelési rendszer elég támaszt tud nyújtani a döntésben. Ha megoldható, akkor biztos semmi akadálya nem lesz egy személyes átvételnek sem. Kérsz egy telefonszámot, felhívod, lebeszélitek.


Aki nem tisztességesen üzletel, az egyébként is gyorsan górcső alá kerül. Én mióta regisztráltam, semmit nem vettem boltban, jó pár ezressel több maradt sö..,ja nem, a zsebemben. Légy óvatos, tájékozódj, nagy értéknél esetleg rá lehet írni egy korábbi partnerére, hogy mit tapasztalt, etc.

2017. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok mindent vettem már onnan és még nem volt semmi probléma. A lényeg az, hogy sok pozitív értékeléssel rendelkező eladótól vásárolj.
2017. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!