Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook néhány hete heti...

A Facebook néhány hete heti rendszerességgel egy (napszeműveg) reklámot küldözget a nevembem üzeneten keresztül az ismerőseimnek és az adatlapomon is megjelenik többszörösen, bejelölve az ismerőseimet. Hogyan lehet leállítani?

Figyelt kérdés
Most sosem jelent meg ilyesmi nálam, nem szoktam vírusos üzenetekre kattintani facebook-on, így elképzelésem sincs, hogy honnan jelenik meg? Nagyon zavaró és sajnos nem tudom, hogyha letörölném az adatlapom, majd újra csinálnám, az eltüntetné-e? Mert így sem tudom, hogy miért jelenik meg. Már észrevettem, hogy rendszeresen jelenik meg, ezért hiába törlöm ki minden alkalommal, ha nem tudom a módját, hogyan blokkolható.

2017. szept. 2. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
olyankor küldözget a nevemben, amikor nem is voltam bejelentkezve facebook-on, nem tudom mi ez.
2017. szept. 2. 15:22
 2/3 anonim ***** válasza:

vírus/ feltört felhasználó.

-> windows uninstal/ jászóváltás.


mást nem tehetsz

2017. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magáról eről az oldalról tud valaki valami?
2018. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!